Logotipų kūrimas

Stiprus prekės ženklas ir vieningas įmonės stilius stiprina korporatyvinį įvaizdį bei kuria pridėtinę vertę. Sukursime paprastą ir aiškų, bet tuo pačiu išskirtinį ir lengvai įsimenamą vektorinį logotipą, kuris tinkamai reprezentuos Jūsų veiklą ir iš karto sukurs teigiamą įspūdį Jūsų klientams. Tai gi logotipo kūrimo esmė – įkūnyti kompanijos dvasią, išskirti ją iš konkurentų tarpo, būti lengvai suvokiamu bei atpažįstamu bei lengvai pritaikomu visuose media kanaluose - nuo spaudos iki interneto.

Logotipų kūrimas

150
+ PVM

  • Pateikiami 3 skirtingi pavyzdžiai
  • Galimi 2 pavyzdžių atnaujinimai
  • Formatai: AI, PDF, CDR, JPEG, PNG
  • Po darbų logotipo nuosavybė pereina jums

UŽSISAKYTI! ATLIKTI DARBAI

Kaip kuriamas logotipas:

Logotipų kūrimas yra gana ilgas procesas. Negalima logotipo sukurti per naktį, nors pasaulyje yra žinoma daug atvejų, kai žinomos kompanijos būtent taip sukūrė savo pirmuosius logotipus.

Jūsų verslas yra unikalus. Jam reikalingas unikalus logotipas, išsiskiriantis iš kitų, propaguojantis tam tikras vertybes, išreiškiantis Jūsų nuomonę ir požiūrį į savą verslą. Visa tai turi būti sutalpinta į nedidelį grafinį vaizdą. Logotipas pradedamas kurti nuo išsamios Jūsų verslo analizės, vėliau ir Jūsų konkurencinės aplinkos tyrimo. Labai svarbu suvokti, už ką norite būti pranašesni ir kuo galite tai padaryti. Visa tai atsispindės Jūsų logotipe.

Po išsamių tyrimų prasideda kūryba. Dizaineris ieško tam tikrų formų, šriftų, grafinių elementų, spalvų darinių ir pateikia pirmuosius variantus. Dažniausiai pateikiame 3 pradinius eskizus, toliau Jus renkatės, kuria kryptimi judėti toliau ir iš pasirinkto varianto jau pradedamas kurti galutinis logotipas. Gali prireikti ne vienos korekcijos, kol sukursime

Logotipas perdavimui paruošiamas rastriniu ir vektoriniu formatais, pridedami dažniausiai naudojami dydžiai, naudojamų spalvų kodai ir sukuriamas favicon (16x16px ikonėlė, kuri naudojama interneto svetainėse).

O galbūt turite seną logotipą ir tik norėtumėte jį "pagyvinti" nauju stiliumi? Mielai pasiūlysime variantus kaip tai padaryti, išlaikant pagrindinius akcentus ir spalvas

Taip pat galime perbraižyti logotipą vektorine programa, jei Jūs turite tik taškinį paveiksliuką (TIFF, JPG, PNG, GIF, BMP ir pan.). Logotipą turėti vektoriniame variante būtina, jei norite atsispausdinti šilkografija. Taip pat vektorinis logotipas atsispausdins kokybiškiau bet kokiu aparatu.  Paruošiame AI, PDF, CDR formatais (galimi ir kiti variantai SVG, EPS...).

Užpildykite apačioje esančią formą ir Jūsų užklausimas pasieks mus tiesiausiu keliu.