Koreguojame nuotraukas

pagal jūsų pageidavimus


Nuotraukos tobulinimas

Senų nuotraukų restauravimas
Nuotraukos spalvų korekcija
Fono pakeitimas
Objektų iš nuotraukos pašalinimas
Portretinių nuotraukų retušas
Postprodukcija / Fotomanipuliacija
Profesionalus retušas

 nuo 8€ (30 Lt) + PVM

Gauti komercinį pasiūlymą   Kainoraštis

 

Nuotraukų redagavimo paslaugos reikalingos kai:

Turite nuotraukas kuriomis esate nepatenkinti? Jose trūksta estetikos, blyškios spalvos arba tiesiog trūksta žavesio?  Parodykite jas mums ir aptarsime, ką galime padaryti. Meninis, spalvinis, estetinis redagavimas kuris suteiks Jūsų nuotraukoms gyvybės

II Šeimos archyve dulka mylima vaikystės nuotrauka, tėvų portretas arba tiesiog šilti prisiminimai? Pamirštoji nuotrauka susiglamžė ar net įplyšo, arba yra per maža, kad puoštų svečių kambario sieną. Nuskenuosime Jūsų nuotraukas, restauruosime jas, pritaikysime norimiems tikslams, atgaivinsime, kad jos ir vėl teiktų džiaugsmą

III Jūsų projektui ar reklamai jau viskas paruošta, beliko keli paskutiniai vaizdiniai deriniai. Nuotraukų redagavimas bei montažas išpildys Jūsų viziją.

  Nuotraukų redagavimo tipai:

Redaguojame RAW aba NIF  formato nuotraukas. Estetinis ir/arba meninis redagavimas. Fotosesijos/vestuvių ar Jūsų darytų profesionalių/pusiau profesionalių nuotraukų redagavimas

JPG arba redaguotų nuotraukų perredagavimas: redaguotų nuotraukų tobulinimas ir JPG nuotraukų estetinis ir/arba meninis redagavimas

Popierinių nuotraukų skanavimas ir restauravimas, estetinis redagavimas, paruošimas pakartotinai spaudai

  Kaip pasiruošti nuotraukų redagavimui:

Susitikus arba internetu pateikus 1-2 nuotraukas įvertinsime jų kokybę bet ką tiksliai galima su jomis padaryti. 1-2 Skaitmeninio formato nuotraukas suredaguosime kaip pavyzdį, kad matytumėte ką galima su jomis padaryti. Jei Jums viskas tiks ir patiks – galėsite atiduoti visas nuotraukas redagavimui.

  Nuotraukų redagavimo kainos ir apmokėjimas:

RAW aba NIF formato nuotraukų redagavimo kaina 7-15Lt/vnt. priklausomai nuo sudėtingumo ir bendro nuotraukų skaičiaus. Jei nuotraukų yra 100 ir daugiau – skaičiuojami ne redaguotų nuotraukų vienetai, o bendras darbas.

JPG arba redaguotų nuotraukų perredagavimas kaina 10-20Lt/vnt. priklausomai nuo sudėtingumo ir bendro nuotraukų skaičiaus. Jei nuotraukų yra 100 ir daugiau – skaičiuojami ne redaguotų nuotraukų vienetai, o bendras darbas.

Popierinių nuotraukų restauravimas: 10-50Lt/vnt., priklausomai nuo sudėtingumo.
Popierinių nuotraukų redagavimas: 10-20Lt/vnt., priklausomai nuo sudėtingumo.
Esant dideliai apimčiai skaičiuomas bendras darbas, o ne nuotraukų vienetai.

Apmokėjimas vyksta pateikus 50% avansą, o likutis sumokamas, kai pateikiamas galūtinis rezultatas. Jei užsakymo bendra suma yra didesnė nei 500Lt., avansas – 30%.

Nuotraukų pateikimas:

Nuotraukos gali būti pateiktos skaitmeniniame pavidale (CD, DVD arba nuoroda parsisiuntimui iš serverio), popieriniame pavidale (spausdintos), fotoknygų pavidale. Taip pat galima ir kitokia produkcija (sutartinai).

Geriausias būdas turėti gražias nuotraukas tai nuotrauku redagavimas!

Užpildykite apačioje esančią formą ir Jūsų užklausimas pasieks mus tiesiausiu keliu.