•  

Reklama ant automobilių ir Vitrinų apipavidalinimas

Reklama ant automobilių

Turbūt vienintelė išorinė reklama, kurios nereikia derinti su įvairiausiomis tarnybomis. Patikrintas ir efektyvus būdas, kai išsiskiriantis apipavidalintas automobilis su Jūsų įmonės reklama traukia aplinkinių dėmesį visur kur tik važiuojate!
Maketuojame reklamos dizainą bei jį įgyvendiname. Automobilius apipavidaliname pagal Jūsų norus, nuo pilnai viso automobilio apipavidalinimo iki standartinio informacinių, kontaktinių duomenų užklijavimo ant automobilių šonų bei galo.

Maketavimo bei gamybos kaina sutartinė. Maloniai prašome kreiptis pateiktoje užklausos formoje ir mes Jums pateiksime geriausią pasiūlymą.

Vitrinų apipavidalinimas

Jei norite atkreipti dėmesį į savo siūlomas prekes ar paslaugas, patraukti klientų dėmesį, mes Jums siūlome labai efektingą sprendimą – vitrinų apipavidalinimą, garantuodami šios investicijos tikslingumą.

Skoningai suprojektuota ir kokybiškai pagaminta reklama vitrinose, formuoja gerą Jūsų įmonės įvaizdį, taip suteikdama pasitikėjimo potencialiems bei esamiems klientams renkantis prekę ar paslaugą įsigyti būtent pas Jus. Estetiškai apipavidalinta vitrina - tai geriausias būdas prikaustyti pirkėjų žvilgsnį, informuoti juos apie vykstančias akcijas ir nuolaidas.

Dizainas: Nuo 50 €
Gamyba: Maloniai prašome kreiptis pateiktoje užklausos formoje ir mes Jums pateiksime geriausią pasiūlymą.

Užpildykite apačioje esančią formą ir Jūsų užklausimas pasieks mus tiesiausiu keliu.