•  

Šviesdėžės

Šviesdėžės yra itin populiarios. Pagal kainą jos užima tarpinę poziciją tarp reklamos skydų ir tūrinių raidžių. Jos naudojamos visur – tiek pastatų viduje, tiek jų išorėje.

Jau pats pavadinimas byloja, jog tai šviečianti reklama. Šviesa reklamoje suteikia daug privalumų – jos pagalba galima išgauti ne tik estetinius reklamos efektus, bet ir užtikrinti jos matomumą sutemus. Tai itin aktualu žiemos metu, kai didžiausi automobilių ir pėsčiųjų srautai juda tamsiu paros metu – vykstant į darbą ir iš jo. Šviesa taip pat gali užtikrinti ir didesnį reklamos pastebimumą, atkreipdama dėmesį savo ryškumu, spalva ar mirksėjimu.

Šviesdėžės gali būti:

Standartinės – gaminamos iš plastikinių profilių arba organinio stiklo, aliuminio. Būna kvadrato arba stačiakampio formos;

Nestandartinės – gaminamos naudojant akrilo stiklą, plastiką ar kompozicines aliuminio plokštes. Gali būti įvairių formų;

Tentinės – skirtos didelių gabaritų reklamai gaminti. Tokių šviesdėžių šonai gaminami iš plastiko, skardos, kompozicinės medžiagos ar aliuminio profilio, o priekis - iš tento. 

Reklaminės iškabos

Reklaminė iškaba – tai dažniausiai keturkampė plokščia lenta ar nedidelė lentelė, tam tikruose rėmuose įtemptas audinys arba kita reklaminė medžiaga, norodanti įmonės buvimo vietą, prekinį ženklą, veiklos aprašymą, skelbianti akcijas.

Reklaminės iškabos – tai:

  • Lentelės ant durų
  • Lentelės prie įėjimo į pastatą
  • Kryptį nurodančios lentelės
  • Lenta, ant kurios išvardintos tam tikros įmonės

Gera ir informatyvi iškaba gali tapti Jūsų įmonės vizitine kortele.

Reklaminių iškabų efektyvumas

Reklaminės iškabos pakankamai greitai gaminamos ir montuojamos, ant jų greitai galima atnaujinti informaciją – dėl šių savybių reklaminė iškaba yra informatyvi ir operatyvi reklaminė priemonė. Taip pat tai, tarsi, Jūsų asmeninė skelbimų lenta, kurioje kas tam tikrą laiką galėsite skelbti naujas akcijas, prekes ar paslaugas.

Dėl plačiai taikomų būdų reklaminę iškabą galima naudoti ir kaip vidaus reklamą, ir kaip lauko reklamą.

Maketavimas ir gamyba: Maloniai prašome kreiptis pateiktoje užklausos formoje ir mes Jums pateiksime geriausią pasiūlymą.

Užpildykite apačioje esančią formą ir Jūsų užklausimas pasieks mus tiesiausiu keliu.